10 důvodů, proč je tvorba e-shopu na Shoptetu dobrou volbou

Obsah článku:
  1. Proč SEO Consult?

Ať už vedete kamenný obchod nebo jen sníte o vlastním podnikání, je načase prorazit online. Internet je dnes zlatým dolem pro každého prodejce a pokud nechcete přijít o zákazníky, měli byste mít e-shop. Rozhodně se vám to vyplatí - ušetříte peníze za pronájem kamenné prodejny a dosáhnete na mnohem větší okruh potenciálních kupců.  

Jestli se tedy chystáte na internety, rozhodně zkuste Shoptet. Je to jedna z nejoblíbenějších e-shopových platforem na českém trhu. A má na to dobrý důvod - nebo spíš jejich rovnou desítku. Proč je Shoptet tvorba e-shopu tak populární?

Za 1. poslouží ohromná nabídka designů a funkcí, které si můžete libovolně nakombinovat a přizpůsobit přesně vašim potřebám. Ať už prodáváte spotřební elektroniku, oblečení nebo třeba náhradní díly jako vy, Shoptet se lehce přizpůsobí.

2. Pravidelné aktualizace a vylepšování systému vám zajistí, že váš e-shop bude stále v jednom kole s moderními požadavky trhu i aktuálními trendy. Svěží grafika, hladká funkčnost, plná kompatibilita s mobily - to vše Shoptet díky upgradům nabízí.

3. Další výhodou jsou nízké a transparentní ceny. Předplatné Shoptetu stojí pár stovek měsíčně a v ceně je zahrnuto úplně vše - hosting, doména, certifikát SSL pro zabezpečení, technická podpora i řada dalších služeb. Žádné skryté poplatky navíc.

4. Shoptet jde s dobou a poskytuje napojení na všechny potřebné služby a nástroje pro váš byznys - platební brány, přepravce, srovnávače cen, analytické nástroje, propojení se sociálními sítěmi atd. Všechno na jednom místě.

5. Se Shoptetu vás netrápí žádné zdlouhavé migrace. Máte-li už nějaký jiný e-shop (například na Shopify, WooCommerce, Weaprealu nebo Atomeru), můžete své produkty i zákaznická data jediným kliknutím převést na novou platformu. Žádné duplicity ani ztráty dat.

6. Bezchybnou zákaznickou zkušenost vám zaručí spousta automatizací a inteligentních funkcí. Párování přijatých plateb s objednávkami, přidávání souvisejících a doporučených produktů, rozesílání emailů a faktur zákazníkům - všechno můžete zvládnout na pár kliknutí a ušetřit spoustu času.

7. Se Shoptetu nebudete sami. Užitečná znalostní báze a podpora vám vždy poradí v jakékoli situaci. A pokročilí uživatelé si můžou e-shop dodatečně upravit dle libosti díky dostupnému programátorskému rozhraní API.  

8. E-shopy na Shoptetu jsou plně optimalizované pro vyhledávače, takže mají předpoklady dobře se umístit ve vyhledávání a přilákat organický traffic z Googlu a dalších webů. Žádné přepisování stránek pro SEO tedy není potřeba.

9. Responzivní design zajistí, že váš obchod bude perfektně fungovat a zobrazovat se na počítačích, tabletech i mobilech. To vzhledem k rostoucímu počtu "mobilních" nakupujících jistě oceníte.  

10. Poslední, ale rozhodně ne nejméně důležitou výhodou jsou pravidelné bezpečnostní aktualizace a zálohy, které Shoptet provádí automaticky. Vaše data i celý e-shop budou v bezpečí před hackery a dalšími kyber-hrozbami.

Už tedy neváhejte! Pokud sháníte moderní, přehlednou a zároveň cenově dostupnou platformu pro váš nový e-shop, je Shoptet jasnou volbou. Snadná správa, možnost přizpůsobení, konektivita se všemi důležitými službami a řadou užitečných funkcí z něj dělají jedničku mezi e-shopy. Tak sakra přestaňte čučet a vrhněte se na online podnikání naplno!

Tip: Váš e-shop může rozhýbat také Linkedin reklama. Už jste ji vyzkoušeli?

Proč SEO Consult?

Každý, kdo chce posouvat svůj byznys někam dál, ví, že dnes už prostě musí mít pořádnej e-shop. Proto je dobré tuhle věc svěřit do rukou odborníků, co se v tom vyznaj jak prase v žitě. A právě takoví profíci jsou v SEO Consultu, prestižní partnerský firmě Shoptetu.

Ať už jste výrobce motorkářských bund nebo prodáváte sadu kvalitních šroubováků, SEO Consult pro vás postaví e-shop na Shoptetu tak, že se za něj rozhodně nebudete muset stydět. A to doslova - jejich grafici totiž navrhnou originální vzhled přesně podle vašich představ. Žádná fádní klišé jako z 90. let, ale pořádný návrh šitý na míru.

Ale to zdaleka není všechno! Tihle machři vám totiž e-shop nejen postaví, ale rovnou ho naváží na všechny možné zdroje provozu. Propojí ho s PPC reklamama na Googlu i na Seznamu a postarají se i o propagaci na sociálních sítích. Nastavení webových stránek pro SEO má taky naprosto v malíčku. Prostě udělají všechno proto, abyste zákazníkům pěkně vyskákali v těch prvních výsledcích vyhledávání.

V kombinaci s kvalitní platformu Shoptetu, která se automaticky stará o spoustu zásadních funkcí jako párování objednávek a plateb apod., tak získáte naprosto špičkové řešení bezjakýchkoliv větších chyb. A pokud byste s něčím přece jen jednou zasekli, je tu 24/7 podpora přímo od Shoptetu.

Jo a nemusíte se bát, že byste se v tom složitým systému ztratili! SEO Consult vás proškolí ke všemu, co budete potřebovat k tomu, abyste si mohli v klidu sami spravovat produkty, objednávky i marketingové kampaně. Když se tohle celé řešení spojí s těmi letitými zkušenostmi SEO Consultů s internetovým podnikáním, získáte naprosto neskutečnou výhodu proti konkurenci.

V dnešní době si už zkrátka bez pořádného e-shopu nemůže dovolit jít žádná větší firma. Pokud navíc půjdete cestou spolupráce Shoptetu a SEO Consultu, bude váš obchod parádně zrychlenej, nadupanej všemi funkčnostmi a ještě skvěle propojenej s marketingovým světem. Za pár korun měsíčně můžete vystřelit do nebeských výšin! Kdo by na to nechtěl aspoň mrknout?

Publikováno: 23. 05. 2024

Kategorie: auta

Autor: Petr Vosátka