Kubrt Auto: Kvalitní vozy od českého prodejce s dlouholetou tradicí

Kubrt Auto

Vítáme vás u Kubrt Auto - renomovaného českého prodejce automobilů. Zde naleznete širokou nabídku vozidel od největších značek – ať už hledáte nový automobil nebo použitý vůz, naše profesionální poradci vám pomohou vybrat ten správný pro váš životní styl a potřeby.

Historie společnosti Kubrt Auto

Historie společnosti Kubrt Auto sahá až do roku 1995, kdy byla založena jako malá firma s jedním prodejcem a servisem. Od doby se výrazně rozrostla a dnes patří mezi největší české prodejce automobilů. Společnost Kubrt Auto se specializuje na prodej nových i ojetých vozů, ale také nabízí širokou škálu služeb jako je leasing, pronájem vozidel a servisní údržbu.

V průběhu let si společnost vybudovala pověst profesionálního prodejce s vynikajícím zákaznickým servisem. To mimo jiné dokazují i její mnohé ocenění, např. titul Nejlepší autorizovaný dealer na trhu v roce 2019.

Dnes má společnost Kubrt Auto více než dvacet poboček po celé České republice a je jedním ze silných hráčů na trhu s automobily. I nadále se zaměřuje na rozšiřování svých služeb i nabídky vozidel, aby uspokojila potřeby každého zákazníka.

Nabídka vozidel

Nabídka vozidel od Kubrt Auto - českého prodejce automobilů. Vyberte si z širokého sortimentu nových i ojetých vozů a najděte ten, který vám nejvíce vyhovuje. Náš tým profesionálních prodavačů vám rád poradí a pomůže při výběru vašeho nového společníka na cestách. Navíc nabízíme výhodné financování a pojištění, abyste se mohli bezpečně a pohodlně vydat na svou další jízdu.

Služby pro zákazníky

Služby pro zákazníky v Kubrt Auto jsou naším hlavním cílem. Snažíme se poskytnout nejlepší možnou péči a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. U nás najdete širokou nabídku automobilů a dalších doplňkových služeb, jako například servis, prodej náhradních dílů či financování auta. Naši zkušení pracovníci Vám rádi poradí a pomohou se všemi Vašimi požadavky. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě!

Prodejní a servisní centra

Prodejní a servisní centra Kubrt Auto - spolehlivá péče o Váš vůz. U nás najdete kvalitní vozy značky Kubrt i dalších renomovaných značek. Naše týmy zkušených techniků a profesionálních poradců jsou vždy připraveni pomoci Vám s výběrem nebo servisem Vašeho vozidla. Navštivte nás a užijte si pocit bezstarostné jízdy.

Reference spokojených zákazníků

Reference spokojených zákazníků

Jsme hrdí na to, že jsme v Kubrt Auto již mnoho let poskytovali vynikající služby a kvalitní vozy pro naše zákazníky. Největší odměnou pro nás je pocit spokojenosti našich klientů a jejich loajalita, kterou nám projevují. Rádi bychom Vám představili několik reference spokojených zákazníků, kteří si u nás pořídili své vysněné auto.

"Koupila jsem u Kubrt Auto svoje první auto a byla jsem nadmíru spokojena s celým průběhem obchodu - od vstřícného jednání pracovníků přes kvalitní servis až po dokonalý stav vozu. Určitě se k nim budu vracet i v budoucnu." - Petra N.

"Tuto automobilku mi doporučil kamarád a nelituji toho! Profesionální přístup, individuální řešení mého konkrétního požadavku, krátkodobý i dlouhodobý servis - prostě excelentní zázemí pro každého motoristu." - Tomáš K.

"Dlouhou dobu jsem pátral po svém snovém vozidle a nakonec jsem ho objevil právě u Kubrt Auto. Byl jsem mile překvapen kvalitou vozu, cenou a vstřícným jednáním s personálem - opravdu profesionální služby." - Jan P.

Těšíme se na to, že i Vy se stanete spokojeným zákazníkem Kubrt Auto!

Novinky a akce

Novinky a akce od Kubrt Auto: Buďte v obraze o nejnovějších trendech na trhu s automobily a nezmeškejte žádnou zajímavou akci! Sledujte náš prodejní projekt a získejte výhodné nabídky na špičkové vozy. Připojte se k naší komunitě a buďte první, kdo se dozví o nových modelech, technologiích a inovacích ve světě automobilismu. Kubrt Auto - váš spolehlivý partner v oblasti prodeje automobilů v České republice.

Budoucnost společnosti Kubrt Auto

Budoucnost společnosti Kubrt Auto: Navazování nových partnerství a rozšiřování sortimentu vozidel

Společnost Kubrt Auto se zaměřuje na prodej široké nabídky automobilů v České republice. V budoucnosti plánujeme navázat nová partnerství s renomovanými automobilovými značkami a rozšířit sortiment vozidel o elektrická a hybridní auta. Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní servis v oblasti nákupu, financování a servisu vozidla, aby byli maximálně spokojeni s našimi produkty a službami. S tímto záměrem jdeme do budoucnosti s pozitivní energií a nadějí na úspěch.

Závěr: Kubrt Auto - Kvalitní a spolehlivé vozy, na které se můžete spolehnout!

Publikováno: 12. 04. 2023

Kategorie: automobily

Autor: Pavel Vlček

Tagy: kubrt auto | český prodejce automobilů