Mitsubishi ASX - japonská kvalita a výkon v jednom kompaktním SUV

Mitsubishi Asx

Úvod do Mitsubish ASX

Pokud hledáte spolehlivé a výkonné vozidlo, které zvládne jak městskou jízdu, tak i náročnější terén, Mitsubishi ASX je tou pravou volbou. Tento automobil kombinuje moderní design s prvotřídním výkonem a bezpečností, aby vaše cesta byla pohodlná a bezstarostná. Pokud se chystáte na cestování po vozovkách i mimo ně, neváhejte si prohlédnout tento skvělý model od značky Mitsubishi. Přečtěte si náš úvod do Mitsubish ASX a zjistěte více o jeho funkcích a vlastnostech.

Historie značky Mitsubishi

Historie značky Mitsubishi sahá až do roku 1870, kdy byla založena společnost Mitsubishi za účelem podpory průmyslového rozvoje v Japonsku. V roce 1917 se společnost rozhodla vstoupit do oblasti automobilového průmyslu a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších japonských výrobců vozidel.

První modely automobilů Mitsubishi byly produkovány v roce 1917 a po několika desetiletích vyvinula společnost řadu populárních modelů, které si získaly přízeň mnoha lidí na celém světě. Mezi nejznámější vozy patří například Mitsubishi Lancer, Outlander nebo právě i model ASX.

Mitsubishi ASX byl poprvé představen v roce 2010 a okamžitě se stal jedním z nejoblíbenějších SUV na trhu. Dnes je tento moderní vůz velmi populární pro svou špičkovou technologii, dokonalý design a vysoký standard bezpečnosti.

Dnes má značka Mitsubishi již více než stoletou historii úspěšného průmyslového a technologického rozvoje, s mezitím utvořením spojenectví s dalšími automobilovými giganty. Mitsubishi je v současné době jedním z nejrespektovanějších japonských automobilových výrobců na světě a přináší neustále nové inovace do světa automobilismu.

Popis designu Mitsubish ASX

Popis designu Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX je moderní a elegantní kompaktní SUV, které se pyšní svým dynamickým vzhledem a špičkovou kvalitou zpracování. Jeho designové prvky vycházejí z japonského konceptu "Dynamic Shield", který zdůrazňuje robustnost, sílu a bezpečnost.

Přední část vozu dostala agresivnější vzhled díky ostře řezaným světlometům a mohutnému chromovanému pásu okolo logo značky. Strany karoserie jsou čisté a hladké, což dodává vozu elegantní charakter. Zadní partie pak skrývají architekturu inspirovanou sportovními modely, což dokazuje i integrovaný spoiler nad zadním sklem.

V interiéru auta se setkáte s moderním a přehledným designem, který využívá prvky jako jsou kovové akcenty, luxusní materiály a intuitivní ovládací prvky. Kabinu lze vybavit různorodými funkcemi, jako jsou vyhřívání sedadel nebo digitální obrazovka palubního počítače.

Celkově vzato je Mitsubishi ASX dokonalým spojením stylu, funkčnosti a bezpečnosti, což ho činí ideálním vozem pro každodenní použití i pro dobrodružná putování.

Motor a výkon Mitsubish ASX

Motor a výkon Mitsubish ASX

Pokud hledáte automobil se spolehlivým motorem a vysokým výkonem, Mitsubishi ASX je pro vás tou pravou volbou. Tento moderní crossover disponuje špičkovým pohonným ústrojím, které vám poskytne nejen dostatek síly k rychlému přesunu, ale také úspornou spotřebu paliva.

Díky široké škále motorizací si můžete Mitsubishi ASX přizpůsobit svým potřebám a preferencím. V nabídce najdete benzínové i dieselové motory s výkony od 115 do 150 koní. S těmito silnými agregáty dokáže ASX zvládnout jak každodenní jízdu po městě, tak i náročné terény.

Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu pohonného ústrojí, Mitsubishi ASX vám poskytne skvělou jízdní dynamiku a bezpečnost na cestách. Spojení moderní technologie a precizního designu umožňují uživateli plně si užít jízdu za volantem tohoto skvostu mezi SUV vozy.

Interiér Mitsubish ASX

Interiér Mitsubish ASX - Pohodlí a funkčnost v jednom vozidle

S Mitsubishi ASX si užijete nejen skvělý vzhled a výkon, ale i maximální komfort při každé jízdě. Jeho prostorný interiér nabízí dostatek místa pro celou rodinu a moderní technologie zajišťuje pohodlnou ovladatelnost. Zkrátka ideální volba pro ty, kteří chtějí mít všechno na jednom místě.

Bezpečnostní prvky Mitsubish ASX

Pokud hledáte automobil, který nabízí bezpečnostní prvky na nejvyšší úrovni, pak je Mitsubishi ASX tou správnou volbou. Díky svému inovativnímu designu a technologiím nabízí tento vůz vynikající ochranu před nehodami i jinými nebezpečnými situacemi na silnici. Bezpečnostní prvky Mitsubishi ASX zahrnují například inteligentní brzdový systém, systém varování před vybočením z jízdního pruhu, tempomat s funkcí udržení bezpečné vzdálenosti, airbagy a mnoho dalších prvků, které vás ochrání během každé jízdy. S Mitsubishi ASX můžete být naprosto klidní, že vaše bezpečnost je na prvním místě.

Konkurence Mitsubish ASX

Konkurence Mitsubish ASX

Mitsubishi ASX je populární značka automobilu, která se těší oblibě u mnoha řidičů. Však v dnešní době existuje i spousta konkurence. Jaké jsou tedy alternativy k Mitsubishi ASX na trhu a co nabízejí? Přečtěte si náš průvodce a rozeberte s námi silné a slabé stránky jednotlivých konkurentů Mitsubish ASX!

Závěr: Proč si vybrat Mitsubish ASX?

Začínáme! Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní vůz pro své každodenní potřeby, Mitsubish ASX je jasnou volbou. Tento moderní SUV model nabízí nejen pohodlný a prostorný interiér, ale také vynikající jízdní vlastnosti a špičkovou bezpečnostní výbavu. Bez ohledu na to, zda hledáte rodinné auto pro dovolenou nebo praktické vozidlo k dennímu používání, Mitsubishi ASX splní vaše požadavky. A navíc – díky svému modernímu designu bude stát Mitsubish ASX za vaší pozornost i na silnici. Zkrátka a dobře, pokud se rozhodnete pro tento model, budete mít auto s úžasným poměrem ceny a kvality, které rozhodně nebudete litovat!

Publikováno: 19. 05. 2023

Kategorie: automobily

Autor: Terezie Kociánová

Tagy: mitsubishi asx | značka automobilů