Škodovka je u českých motoristů populární už po generace

Pokud zvažujete koupi nového vozu, je hlavním kandidátem právě nějaký model z dílny automobilky v Mladé Boleslavi? Důvody jsou zcela nasnadě, není to jen dlouholetá reputace, která trvá stabilně už po několik generací. Předností Škodovek je také síť autorizovaných servisních míst, v nichž lze provést různé opravy.

Nebo máte v plánu preventivní prohlídku? Blíží se vaše další STK? Samozřejmě, technici počítají se všemi variantami a jsou dobře připravení. Stačí jeden telefonát a objednávka je hotová, jde tedy o hodně snadný proces.

Autorizovaný servis je připraven pomáhat

Říkají vám něco názvy, jako je Octavia, Superb nebo Rapid? Autorizovaný servis Škoda Praha je dobře připraven na každý z nich. A je pravdou, že v českých ulicích je přítomnost alespoň jednoho vozu této značky nepsaným pravidlem.

Nezapomeňte, prevence je klíčová nejen v ohledu zdraví, ale také pro vaše auto. Pokud máte s automobilem nějaký problém, je lepší objednat se na servisní kontrolu a zjistit, jak je možné takovou záležitost řešit. Lepší dříve než později! Je nepsaným pravidlem, že by se pak dlouho odkládaná oprava mohla zbytečně prodražit. A to žádný motorista určitě nechce!


Pět let servisu si můžete předplatit

Pokud na vás čeká v garáži nějaký model značky Škoda, který je minimálně čtyři roky starý, můžete si pořídit šekovou knížku, která uspoří až dvacet procent servisních nákladů.

Nabízí se také předplacený servis, který může trvat až pět let, případně do nájezdu 60, 100 či 150 000 kilometrů. Záleží, která z těchto okolností se dostane ke slovu jako první, je to tedy varianta i pro svátečnější řidiče, jimž není vlastní usedat za volant každý den.

Na specialisty v servisech se přitom můžete spolehnout, odvedou dobrou práci a mají k dispozici originální náhradní díly, na něž je poskytnuta plná záruka.

Publikováno: 25. 08. 2023

Kategorie: automobily

Autor: Pavel Vlček